مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک

مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک

مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک یکی از مهم ترین قدم ها برای راه اندازی هر کسب و کاری است. طبیعتاً اگر حین راه اندازی یک کوچ یا مشاور همراه شما باشد. و راهنماییتان کند که مسیر را چگونه طی کنید. از اشتباهات بسیار زیاد و ضررهای مالی مختلفی جلوگیری خواهد شد. اگر قصد دارید کسب و کار راه اندازی کنید. فرقی نمی کند. مزون لباس، تولیدی لباس، یا … این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. تا یاد بگیرید چگونه مشاور برای راه اندازی کسب و کار پیدا کنید.

مشاور راه اندازی تولیدی لباس

تولیدی لباس یکی از تخصصی ترین کارها به حساب می آید. معمولاً اغلب تولیدی های حرفه ای و بزرگ در ایران. چندین سال است که در حیطه تولیدی مشغول هستند. و اغلب آن‌ها شغل خانوادگی خود را ادامه داده اند. اما هستند کسانی که به حیطه لباس علاقمند بوده اند. وارد تولید لباس شدند بدون هیچ پیش زمینه‌ای و به موفقیت رسیدند. متاسفانه در حال حاضر مدیریت کردن یک تولیدی کار دشواری شده است. هزینه ها، محصولات، تامین مواد اولیه و … به یکی از دغدغه ها تبدیل شده است. و همین مورد باعث می شود که مدیران تولیدی به بن بست بخورند. و اگر شما بخواهید وارد این حیطه شوید. اول از همه باید مشاوره بگیرید از متخصصین این حیطه تا راهنماییتان کنند بر اساس روحیات، شخصیت، طرز فکر، تحمل استرس و … آیا شرایط راه اندازی تولیدی پوشاک را دارا هستید یا خیر؟

مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک

مجموعه آموزشی مد و فشن آر اِم مُد مشاورین و کوچ های متخصصی را استخدام کرده است. تا به شما همراهان عزیز کمک کنند به بهترین شکل تصمیم بگیرید. و کار خود را حرفه ای شروع کنید. در مجموعه آر اِم مُد خدمات به دو شکل ارائه می شود. خدمات مشاوره و خدمات کوچینگ. در خدمات مشاوره برخلاف سایر مجموعه‌ها که فقط 45 دقیقه با مخاطب صحبت می کنند. در مجموعه آر اِم مُد 2 ساعت کامل با شما مشاورها صحبت می کنند و در انتها یک نقشه راه کامل به شما ارائه می کنند. و حتی راهنمایی‌تان می کنند که آیا ایده ای که دارید برای شما مناسب است یا خیر؟ اگر مناسب نبود ایده های مختلفی را به شما پیشنهاد می دهند تا راجع به آنها فکر کنید.

کوچینگ راه اندازی تولیدی 

خدمات کوچینگ از خدمات مشاوره کامل تر است. و به صورت یک ماه کوچ مجموعه با شما همراه است. تا در خصوص جزئیات راه اندازی کسب و کار صفر تا صد راهنمایی‌تان کند. البته قبل از اینکه بخواهید خدمات را تهیه کنید. توصیه می کنیم با پشتیبان‌های آنلاین وب سایت صحبت کنید. تا بر اساس شرایط شما بررسی کنند که کدوم یک از خدمات برای شما مناسب است. شاید صرفاً به همان مشاوره آنلاین نیاز داشته باشید و مشکلتان حل شود. و دیگر نیازی نباشد هزینه‌ای پرداخت کنید و خدمات مشاوره را دریافت کنید. بنابراین اولویت اول ما شما هستید. تمام تلاشمان را می کنیم تا به بهترین شکل ایده ای که دارید را اجرا کنید.

چگونه از خدمات مشاوره و کوچینگ تولیدی لباس استفاده کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر از نحوه مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک. کافی است به منوی سربرگ بروید. و گزینه دریافت مشاوره را انتخاب کنید. تا به صفحه توضیحات هدایت شوید. مطالب عنوان شده را به صورت کامل مطالعه کنید. و قبل از ثبت نام حتماً با کارشناسان مجموعه به صورت آنلاین گفتگو کنید. و در نهایت اگر به خدمات نیاز داشتید در همان صفحه دریافت مشاوره ثبت نام خواهید کرد. به محض ثبت نام شما پشتیبان مجموعه در تلگرام به شما پیغام خواهد داد و مشاوره شما آغاز می شود.

مزایای استفاده از مشاوره فشن

 • مشاوره 2 ساعته حرفه‌ای (برخلاف سایر مجموعه‌ها که مشاوره‌ها 45 دقیقه‌ای هستند)
 • دریافت فایل مشاوره در قالب PDF (حداقل 10 صفحه مشاوره در خصوص دغدغه‌های شما برای راه اندازی تولیدی لباس)
 • ارائه آموزش‌های لازم جهت پیشبرد هر چه بهتر کسب و کار / راه اندازی کسب و کار
 • صحبت به صورت چت در تلگرام | به راحتی می‌توانید با خونسردی تمام صحبت‌ها و سوالتتان را در قالب‌ پیام بپرسید. 
 • ارائه نقشه راه قدم به قدم برای راه اندازی کسب و کار لباس 
 • پرسش و پاسخ مجدد بعد از دریافت فایل مشاوره (هیچ ابهام و سوالی در انتها برای شما باقی نمی‌ماند)

آیا مشاوره به این حرفه‌ای پیدا می‌کنید؟ یکبار برای همیشه دغدغه‌هایتان را به صورت “اصولی” حل کنید.

دریافت مشاوره کسب و کار (کلیک کنید)

چرا مشاوره راه اندازی تولیدی

متاسفانه در کشور ایران اغلب افراد چه در حیطه کسب و کار و چه در حیطه روان شناسی رابطه خوبی با مشاوره گرفتند ندارند. بنابراین بر اساس تجربه و دانش حداقلی که دارند یک کسب و کار را راه می اندازند. اجازه دهید یک داستان جالب از یکی از مشاوره های مجموعه آر اِم مُد را برایتان تعریف کنیم. یک خانم جوان صاحب یک مزون لباس بی نهایت شیک و زیبا با سابقه کاری دو ساله مشغول به فعالیت بودند. اما فروش انچنانی نداشتند. تمام کارها اعم از عکاسی محصولات، لوکیشن های عکاسی، تولیدمحتوا در اینستاگرام، دکور مزون و … بی نقص بودند. یعنی در مشاوره به سختی می توانستیم از این مراحل ایراد بگیریم.

اما مهم ترین نکته ای که وجود داشت ایشان به مباحث فروش، ارتباط با مشتری و تبلیغات هدفمند تسلط نداشتند. بعد از گذشت یک ماه کوچینگ و مشاوره با ایشان موفق شدند تا فروش بی نظیری را در مزون تجربه کنند. 

قبل از هر کاری مشاوره لازمه

اگر شما بخواهید بدون مشاوره کسب و کار خود را راه اندازی کنید. طبیعتاً با دید تونلی مواجه می شود. دید تونلی چیست؟ دید تونلی یعنی شما بر اساس تجربه و دانشی که دارید فقط چندمتر جلوتر خود را می بینید و بر اساس آن برنامه ریزی می کنید. اما هنگامی که با مشاور مشورت کنید. مشاور دید شما را گسترش می دهد. و فضاهایی که در کسب و کار برای شما قابل ابهام و مخفی است را برایتان نمایان می کند. دید حرفه ای را به شما آموزش می دهد. بر اساس شرایطی که دارید راهنماییتان می کند که بهترین تصمیم چیست. بنابراین توصیه می کنیم حتماً از مشاور در هر کاری که تصمیم آن برای شما در آینده موجب سود یا ضرر است استفاده کنید.

قدم به قدم راه اندازی تولیدی پوشاک

 • مشخص کردن هدفتان از راه اندازی تولیدی پوشاک
 • قدم دوم دریافت مشاوره راه اندازی تولیدی پوشاک بر اساس اهداف شما
 • تعیین نوع فعالیت 
 • بدست آوردن دانش لازم در خصوص راه اندازی تولیدی
 • برنامه ریزی و مقابله با ترس ها
 • اخذ جواز کسب از اتحادیه
 • پیدا کردن تیم و افراد متخصص در حوزه تولیدی پوشاک
 • بازاریابی مناسب در شبکه های اجتماعی
 • حفظ کیفیت 
 • ارزیابی و بهبود دادن فرایندهای تولید، مدیریت و بازاریابی

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *