درباره آر اِم مُد مجموعه آموزشی و خدماتی مد و فشن. سلام به شما آر اِم مُدی‌های عزیز. ما در وب سایت مجموعه RMmode به آموزش کسب و کار مد و فشن، توسعه فردی و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای مدیریت کردن یک کسب و کار موثر و حرفه‌ای نیاز است. با این آموزش‌ها هر کسی می تواند کسب و کار خودش را در حیطه مد و فشن به بهترین شکل مدیریت کند. چرا که تمام آموزش‌ها اعم از مدیریت اینستاگرام، راه اندازی کانال تلگرام، فروش و … با موضوع مد و فشن طراحی می‌شود. و اختصاص برای کسانی است که در این حیطه مشغول به فعالیت هستند. 

چشم انداز مجموعه

در حقیقت آر اِم مُد جاییه که کمک می کنیم با آموزشهای ساده، علمی و موثر هر کسی در هر جایی، بتونه در رشته مد و فشن در هر شاخه ای که فعالیت می کنه. بدرخشه و بهترین باشه. فرقی نمی‌کنه شما طراح لباس هستید و دوست دارید یک کسب و کار برند داشته باشید. یا مدیر مزون لباس هستید و از فروش کمی که دارید ناراضی هستید یا غیره. با محصولات آموزشی و خدماتی از جمله مشاوره‌های دو ساعته و کوچینگ‌های یک ماهه به شما کمکی می کنیم. بهترین تصمیم را بر اساس شرایطی که دارید بگیرید. 

چی شد که آر اِم مُد راه اندازی شد؟

مجموعه آر اِم مُد تشکیل شده از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، طراحان دیجیتال لباس و پارچه است. قبل از اینکه مجموعه آر اِ مُد راه اندازی شود به صورت گروهی این افتخار را داشتیم که با مزون‌ها، آموزشگاه های طراحی و خیاطی، کارگاه های تولیدی و … در خصوص دیجیتال مارکتینگ و حیطه برندینگ و فروش همکاری داشته باشیم. طی سال‌ها فعالیتی که با عزیزان مد و فشن داشتیم. دغدغه های بسیار زیادی وجود داشت که آموزشی برای آنها آماده نشده بود. به عنوان مثال یک مدیر مزون به خوبی نمی دانست که چگونه باید افزایش فروش داشته باشد؟ چگونه باید در اینستاگرام محتوا تولید کند؟ اگر هم در دوره های مطرح شرکت می کردند. مثال های کمی از رشته مد و فشن ارائه می شد. که همین موضوع باعث سردرگمی بیشتر مدیران مزون شده بود. 

از طرف دیگر در حیطه طراحی لباس، اکثریت طراحان لباس تسلط کامل به کسب و کار ندارند. نمی دانند که چگونه باید فعالیت خودشان را آغاز کنند و کم کم مسیرشان را شروع کنند تا تبدیل به برند شوند. بنابراین باتوجه به دغدغه هایی که دیده می شد تصمیم گرفتیم مجموعه آموزشی خدماتی آر اِم مُد را راه اندازی کنیم. تا به شما همراهان گرامی کمک کنیم در حیطه مد و فشن به بهترین شکل قدم بردارید. و هر زمان که به مشکلی بر خوردید با استفاده از خدمات مشاوره های مجموعه آر اِم مُد مشکلتان را برطرف کنید.

مخاطبان مجموعه چه افرادی هستند؟

  • طراحان لباس و پارچه 
  • مدیران مزون و فروشگاه‌های لباس
  • مدیران تولیدی و کارگاه
  • مدرسان حیطه مد و فشن
  • افرادی که قصد دارند به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کنند.