دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام با منتورینگ هفتگی در تلگرام

دوره اینستاگرام و تلگرام از اولین قدم تا کسب درآمد
به روزرسانی دوره‌ای مطالب و پشتیبانی مادام العمر

📝 خلاصه اطلاعات مفید:

✅ بعد از ثبت نام چه چیزی دریافت می‌کنید؟ دو دوره مجزا! آموزش اینستاگرام و تلگرام 

 1. PDF آموزش نکات و قواعد اصولی پیج اینستاگرام
 2. فایل PDF سوخت جت اینستاگرام (محتوای این فایل بر اساس دوره‌های خارجی تهیه شده است. به شما آموزش می دهد چگونه پست و استوری بگذارید تا بیشترین بازدید را از فالورهایتان داشته باشید و فالورهای روح پیج را فعال کنید)
 3. فایل PDF نحوه منتشر کردن اصولی پست و استوری + طراحی تقویم محتوایی هفتگی
 4. فایل آموزشی نحوه دسترسی به جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام
 5. آموزش فروش محصول در اینستاگرام
 6. آموزش تبلیغات در اینستاگرام
 7. دوره آموزش تلگرام

⏰ زمان برگزاری: همین الان! بعد از خرید، به فایل‌ها دسترسی دارید و می‌توانید دانلود کنید.

 

💥 وجه تمایز با سایر دوره‌ها: پرسش و پاسخ مادام المعر در تلگرام، پشتیبانی توسط منتور دوره در تلگرام،  به‌روزرسانی همیشگی مطالب ، ارائه تمرین‌ توسط منتور به شما جهت یادگیری عملی اینستاگرام، تحلیل ماهانه پیج و آزمون و خطا

 

روش برگزاری: کاملاً آنلاین و غیرحضوری (مطالب به صورت فایل PDF و ارتباط با منتور دوره به صورت روزانه)

 

مبلغ سرمایه گذاری:

 • ثبت نام به همراه پشتیبانی و منتورینگ یکساله 3/690 

بعد از ثبت نام پشتیبان در تلگرام به شما پیغام خواهد داد جهت مشاوره رایگان قبل از ثبت نام و پاسخگویی به سوالات شما

از آنجایی که قصد داریم آموزش را فقط افرادی تهیه کنند که برای آنها کاربردی باشد، قبل از ثبت نام ابتدا با شما گفتگو می‌کنیم، اگر این آموزش برای شرایط شما کاربردی بود برای ثبت نام راهنماییتان می‌کنیم.

چیشد که تصمیم گرفتیم این محتوارو آموزش دهیم؟

مدت هاست که به عنوان مشاور کسب و کارهای مد و فشن فعالیت می کنیم. و این دغدغه را بارها شنیده ایم که مدیران مزون، کارگاه های تولیدی، و … می گویند در تولید محتوا، فروش، تبلیغات اینستاگرام سردرگم هستیم. و نمی دانیم که فعالیت اصولی چگونه است. حتی پیج های که 50 کا هم هستند و ویو ریلزهای آنها بالا است. باز هم دغدغه فروش دارند. از طرف دیگر تمام عزیزان دوره های زیادی را خریداری کرده اند اما برای آنها نتیجه ای نداشته است. و مجبور بودند که همزمان چند دوره مختلف تهیه کنند. دوره آموزش اینستاگرام، دوره فروش در اینستاگرام، دوره تبلیغات در اینستاگرام و غیره. اگر شما هم باشید بعد از خرید این همه دوره و نتیجه نگرفتن نا امید خواهید شد.

دوره اینستاگرام از اولین قدم تا کسب درآمد

در نهایت تصمیم گرفتیم دوره اینستاگرام از اولین قدم تا کسب درآمد را طراحی کنیم با پشتیبانی فرد به فرد شرکت کنندگان. و در این دوره از مقدماتی ترین نکات آموزش اینستاگرام تا فروش را به شرکت کنندگان آموزش دهیم. این دوره به شما کمک می کند که دیگر هیچ دغدغه ای نداشته باشید. بعد از ثبت نام در دوره، منتور دوره به شما پیغام می دهد. در خصوص کسب و کارتان سوالاتی را از شما می پرسد و بعد از سوالات برنامه ریزی آموزشی و اجرایی اینستاگرام شما شروع می شود. طبق برنامه با منتور آموزش ببینید، طبق برنامه به همراه منتور برای پیجتان تولید محتوا کنید، بفروشید و هر زمان سوالی داشتید کافیست به منتور دوره پیغام دهید. 

سرفصل های دوره اینستاگرام

آموزش مقدمات اینستاگرام

در این فصل مقدماتی را که راجع به اینستاگرام نیاز است نسبت به آنها اطلاعات داشته باشید را معرفی کرد‌ه‌ایم. اگر شناخت کافی نسبت به بخش‌های اینستاگرام ندارید این سرفصل شما را با تمام مواردی که به آنها نیاز دارید آشنا می‌کند.

آموزش پست و استوری + طراحی تقویم محتوایی

روش های منتشر کردن و طراحی پست و استوری را در این سرفصل آموزش داده ایم. علاوه بر این موارد، طراحی تقویم اموزشی از انتخاب موضوع، برنامه ریزی برای تولید و انتشار و…

آموزش فروش در اینستاگرام

فروش محصول یکی از دغدغه های افرادی است که قصد دارند کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کنند. در این سرفصل بر اساس علم نورومارکیتنگ مباحث فروش در اینستاگرام را آموزش داده‌ایم.

سوخت جت اینستاگرام | روش‌های فعالیت اصولی 

 فصل دوم دوره آموزشی تلگرام در مورد راه اندازی کانال تلگرام صحبت شده است. هر آن چیزی که شما نیاز است در خصوص راه اندازی بدانید را آموزش داده‌ایم. با مطالعه کردن این نکات هیچ سوالی برایتان باقی نمی‌ماند.

معرفی منابع جهت اطلاع از جدیدترین آپدیت الگوریتم

برخلاف دیگر دوره‌های محبوب، در این دوره منابعی را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید همیشه از جدیدترین الگوریتم‌ها و اپدیت ها اطلاع داشته باشید و دیگر نیازی به خرید دوره‌های مختلف نداشته باشید.

آموزش تبلیغات در اینستاگرام

علاوه بر فروش، یک پیج اینستاگرام نیاز به تبلیغات منظم ماهانه دارد تا بتواند فروش خود را اجرا کند، در این سرفصل تکنیک های طراحی تبلیغات و صفحاتی که برای تبلیغات مفید هستند را معرفی کرده ایم.

سرفصل های دوره تلگرام

مقدمه و آشنایی با کانال های تلگرام

در فصل اول نکات ابتدایی که به شما کمک می کند. شناخت بهتری نسبت به کانال های تلگرامی داشته باشید در PDF دوره آموزشی تلگرام مد و فشن معرفی میشه.

 گام به گام تولید محتوا در تلگرام

 یکی از دغدغه‌های کسانی که در تلگرام فعالیت دارند. مخصوصاً در رشته مد و فشن تولید محتوا است. در این فصل از کتاب الکترونیکی تلگرام مد و فشن تولید محتوا + نمونه‌های محتوایی و تقویم محتوایی یاد خواهید گرفت.

 استفاده از هوش مصنوعی

 ابزارهای هوش مصنوعی که به شما در تولید محتوا، نوشتن متن های تبلیغاتی، پیدا کردن بهترین موضوعات برای تولید محتوا و … را در این فصل معرفی می‌کنیم.

 قدم به قدم راه اندازی کانال تلگرام

 فصل دوم دوره آموزشی تلگرام در مورد راه اندازی کانال تلگرام صحبت شده است. هر آن چیزی که شما نیاز است در خصوص راه اندازی بدانید را آموزش داده‌ایم. با مطالعه کردن این نکات هیچ سوالی برایتان باقی نمی‌ماند.

 روش های تبلیغات در تلگرام

 هیچ کانال تلگرامی بدون تبلیغات رشد نخواهد کرد. اما تبلیغات مهم است که بر اساس اصول و قواعد اجرا شود. در این فصل شما را با انواع تبلیغات در تلگرام آشنا می‌کنیم. و آموزش می دهیم برای تبلیغات چه اقداماتی انجام دهید.

 تکالیف شما در دوره تلگرام

 فصل آخر دوره آموزشی تلگرام مد و فشن را به تمارین شما اختصاص داده‌ایم. بعد از هر آموزش مخاطب سردرگم می شود که حالا باید از کجا شروع کند. تمرین‌هایی را آماده کردیم تا بتوانید به راحتی کارتان را شروع کنید.

دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام برای کیست؟

دوره اینستاگرام برای کسانی است که:

 • قصد راه اندازی یک پیج کاری دارند و می خواهند از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنند.
 • در اینستاگرام پیج کاری دارند اما به تولید محتوا، فروش، ارتباط با مشتری، تبلیغات تسلط ندارند. 
 • کسانی که کسب و کار سنتی دارند و می خواهند کسب و کارشان را آنلاین کنند.
 • کسانی که سایت فروشگاهی دارند و می خواهند حرفه‌ای تر از قبل در اینستاگرام فعالیت کنند.
 • و تمام کسانی که می‌خواهند از طریق اینستاگرام به درآمد و برندینگ برسند.

درآمد من از اینستاگرام و تلگرام چقدر خواهد بود؟

درآمد از اینستاگرام یک عدد مشخص ندارد. صرفاً بستگی به تلاش و پشتکار شما دارد. با فعالیت در اینستاگرام می‌توانید به میلیون‌ها یا حتی میلیاردها درآمد برسید. اما رسیدن به این درآمد به این سادگی نیست! باز هم تاکید می‌کنیم به سادگی امکان پذیر نیست. درآمد شما به عواملی بستگی دارد که اگر آنها را در اینستاگرام به خوبی رعایت کنید اتفاقات خوبی برایتان رقم می خورد.

 • فعالیت درست و اصولی
 • برنامه ریزی و طراحی استراتژی
 • تحمل استرس و ابهام در شرایط چالشی
 • تعامل با مخاطب
 • مطالعه منظم

دقت کنید که در دوره اینستاگرام آر اِم مُد صرفاً روی افزایش فالوور و مباحث این چنین تمرکز نمی‌کنیم. ما تمام تمرکزمان این است که اگر شما 500 فالوور در پیج فروشگاهی خود دارید. بتوانید محصولاتتان را به فالوورهای فعلی بفروشید. و بعد از آن که چرخه فروش شروع شد موارد حرفه‌ای‌تر مانند افزایش فالوور و… شروع می‌شود. در صورتی که در بقیه دوره‌ها تمام تمرکز روی افزایش فالوور است و این مورد یک کار زمان بر است و سودی در کوتاه مدت برای شما ندارد و فقط باعث از بین رفتن انگیزه و زمان شما می‌شود. با آر اِم مُد هوشمندانه فعالیت خواهید کرد!

اگر در این دوره ثبت نام نکنی چه فرصتی و از دست میدی؟

اگر در این دوره ثبت نام نکنید همیشه باید با هر به روزرسانی اینستاگرام دوره های جدید را خریداری کنید. چرا که در بقیه دوره ها به شما ماهی گیری آموزش داده نمی شود! صرفاً چند نکته گفته می شود که همان نکات هم برایتان نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت. در این دوره که ثبت نام نکنید همیشه برای سوالات اینستاگرامتان باید از گوگل و … کمک بگیرید. همیشه برای تولید محتوا مانند الان سردرگم هستید. دایرکت های زیادی را پاسخ می دهید اما فروشی ندارید و غیره! در این دوره ماهی گیری را به شما آموزش می دهیم. هدف ما در این دوره این است که اینستاگرام را به صورت کامل یاد بگیرید. حتی منابعی را معرفی می کنیم که خودتان به جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام دسترسی داشته باشید و دیگر نخواهید پول دوره اینستاگرام بدهید! این فرصت را از دست ندهید…

فعالیت حرفه‌ای در کانال تلگرام

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام صفحه کاری دارند. حداقل یکبار پیش آمده است که در تلگرام هم کانال فروش محصولات داشته باشند. کانالشان را راه اندازی کردند و بعد از گذشت چند ماه دیدند که هیچ پیشرفتی نمی کنند. اگر شما چنین شرایطی دارید و قصد دارید در تلگرام هم یک منبع فروش جدید ایجاد کنید. دوره آموزشی تلگرام با پشتیبانی و به روزرسانی دوره‌ای مطالب به شما کمک می‌کند. تا به بهترین شکل ممکن کانال تلگرامتان را راه اندازی کنید. بعد از اینکه ثبت نام شما نهایی شد پشتیبان دوره بلافاصله به شما پیغام خواهد داد. و روند پشتیبانی و کوچینگ شما را توضیح خواهد داد. 

توجه کنید که اگر شما ایده‌ای هم برای کانال تلگرامتان ندارید. ما کمکتان می‌کنیم بر اساس پیج اینستاگرامتان یک کانال حرفه‌ای ایجاد کنید. و در کنار آن آموزشتان می‌دهیم چگونه تولیدمحتوا کنید و در نهایت چگونه کانال تلگرام را تبلیغ کنید.

خدمات اصلی دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام

به روزرسانی همیشگی دوره های آر اِم مُد

به‌ روزرسانی‌های دوره‌ای و کاملاً رایگان

لیست بهترین پیج های تبلیغات اینستاگرام

دریافت خلاصه کتاب‌ های فروش و بازاریابی

پرسش و پاسخ و تحلیل روزانه پیج و کانال

پشتیبانی دوره های آر اِم مُد

پشتیبانی روزانه توسط منتور دوره

رضایت شرکت کنندگان دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام

ثبت با پشتیبانی یکساله

هزارتومان 3/690
 • پشتیبانی یکساله
 • دو دوره مجزا | اینستاگرام و تلگرام
 • دانلود PDF های اصلی دوره
 • دسترسی به به روزرسانی‌ دوره ای مطالب
 • پشتیبانی توسط منتور
 • پرسش و پاسخ مادام العمر در تلگرام
 • تحلیل روزانه عملکرد شما
 • یادگیری تمرین محور با حضور منتور

توضیحات کامل

 شرایط اینستاگرام دیگر مانند سابق نیست. و اگر بخواهید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید، برندسازی کنید نیاز به قواعد و اصول جدیدی دارید. اگر بخواهید طبق نکاتی که قبلاً از اینستاگرام بلد بودید ادامه بدهید. یک روز بازدید استوری خوبی دریافت می‌کنید، چهار روز بازدید بد و همینطور روزهای متفاوت بازدید متفاوتی هم خواهید داشت. یعنی در طول هفته بازدید استوری، ریلز و پست شما ثابت نخواهد بود. و این مورد دلیل‌اش این است که نیاز دارید قواعد جدید اینستاگرام که مختص ایران است را یاد بگیرید.

آشنایی بیشتر با دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام

بعد از اینکه در این دوره آموزشی ثبت نام کردید چهار فایل در قالب PDF را دانلود خواهید کرد. علاوه بر این فایل‌ها، اگر پلن پشتیبانی دوره را انتخاب کنید. به محض ثبت نام منتور دوره در تلگرام به شما پیغام می دهد. پیج و ایده کسب و کار شما را بررسی می کند. طبق ایده ای که شما دارید آموزش‌های شما شروع می شود. ممکن است علاوه بر فایل های آموزشی نیاز به آموزش های دیگر در حیطه اینستاگرام داشته باشید. که منتور موارد را به صورت رایگان در تلگرام به شما آموزش می دهد. مهم ترین وجه تمایز این دوره با دیگر دوره در پشتیبانی آن است! محال است شما دوره ای مانند آر اِم مُد پیدا کنید که بعد از ثبت نام پشتیبانی شما شروع شود و هر روز منتور کارتان را پیگیری کند. 

بعد از ثبت نام شما دیگر دغدغه ای در خصوص پیج اینستاگرامتان نخواهید داشت. چرا که با حضور منتور دوره هر گونه سوال یا مشکلی داشتید. بلافاصله می پرسید و مشکلتان را حل می کنید. ماهانه پیجتان را تحلیل می کنیم و اگر از مسیر اصلی خارج شدید. شما را مطلع و ایراداتی که دارید را برطرف می کنیم. 

منبع مطالب دوره 

مباحث آموزشی دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام از منابع و دوره های خارجی که در یودمی، کورسرا به فروش می رسد آماده شده است. نکاتی که در این دوره‌ آموزش داده شده را به زبان ساده و بر اساس شرایط فیلترینگ اینستاگرام ایران آماده کرده‌ایم. تفاوت دوره‌های خارجی با ایرانی در چه چیزی است؟ دوره‌های خارجی بر اساس الگوریتم و آپدیت‌ها صحبت میکنند که به شما هم این مورد آموزش داده میشه چگونه از جدیدترین آپدیت های الگوریتم اینستاگرام اطلاع داشته باشید.  دوره های ایرانی بر اساس تجربه هست. و اینکه آیا اون تجربه روی پیج شما جواب دهد یا ندهد 50/50 هست!

فرقی نمی‌کند در کدام حوزه مدوفشن فعالیت دارید. شما نیاز دارید برای برندسازی، برای فروش محصول و … مخاطبان زیادی از پیج شما دیدن کنند. و تنها راهی که می‌توانید سریع به این موضوع برسید استفاده از نکاتی است که در فایل های PDF بیان کردیم. اگر منظم نکات گفته شده را اجرا کنید با نتیجه‌ای رو به رو می‌شوید که هیجان‌زده خواهید شد.

این دوره چه کمکی میکنه به شما میکنه؟

 • تمام شدن روزهای سردرگمی که نمی دانید برای پیجتان چه محتوایی تولید کنید. چرا که یک منتور دارید به شما آموزش می دهد چگونه تقویم محتوایی بر اساس موضوعتان طراحی کنید. 
 • اگر پیج ندارید، به همراه منتور و آموزش های که در دوره گفته شده است. یک پیج را به بهترین شکل ممکن راه اندازی می کنید. قدم به قدم در راه اندازی پیج منتور دوره کمکتان می کند. 
 • طبق برنامه و نظم جلو می روید. و یک منتور دارید که عملکرد شما را بررسی می کند. اگر در مسیر خطایی کردید یا از مسیر اصلی خارج شدید پشتیبان راهنمایی‌تان می کند. 
 • هیچ سوالی بی جواب نمیمونه! اگر در طول فعالیتتان در اینستاگرام سوالی برایتان پیش بیاید به جز گوگل جایی را ندارید که از او سوالتان را بپرسید تا به صورت کامل راهنماییتان کند. اما این دوره شامل پرسش و پاسخ همیشگی است! در طول روزهای هفته این امکان را دارید هر چند سوالی که دارید را از پشتیبان دوره بپرسید و پاسخ را به صورت کامل دریافت کنید.

پشتیبانی دوره جامع آموزش اینستاگرام و تلگرام

هر محصولی که شما تهیه کنید. اگر پشتیبانی نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد. فرقی نمی کند کالای فیزیکی است یا یک محصول آموزشی! این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از ثبت نامتان در این دوره یک آموزش متفاوت را تجربه خواهید کرد. افراد زیادی در این دوره ثبت نام کرده اند و بعد از اینکه همراهی‌شان کردیم اصلاً چنین پشتیبانی و پاسخگویی منظم را باور نمی کردند! اگر بعد از ثبت نام، پشتیبانی این دوره آنطور که گفته شده است نبود. بدون هیچگونه پرسشی مبلغ پرداختی شما را برگشت می‌دهیم! 

تفاوت دوره اینستاگرام و تلگرام با دوره های دیگر

دوره های محبوب آموزش اینستاگرام که مطمئن هستیم شما حداقل در چندتا از این دوره‌ها شرکت کرده اید و هیچ جوابی هم از آموزش‌های آنها نگرفته اید به شما صرفاً یک سری ویدئو داده شده است و تمام! اگر هم پیغام می دادید یک خط در میان پاسخ می‌گرفتید. اما در این دوره علاوه بر محتوای آموزشی، شما صفر تا صد پشتیبانی خواهید شد و هر زمان که سوالی داشتید می‌توانید از منتور مجموعه در تلگرام بپرسید. 

دوره آموزش تلگرام

👈 تلگرام با توجه به آپدیت‌ هایی که اخیراً منتشر کرده است. دیگر یک پیام رسان نیست! آپدیت ها نشان می دهد که تلگرام به سمت شبکه اجتماعی شدن می رود. این یعنی یک بستر جدید برای تولید محتوا، جذب مخاطب و ایجاد کردن منبع درآمدی به غیر از اینستاگرام برایتان بوجود می آید.

👈 رشته مد و فشن در تلگرام مانند اینستاگرام کانال های پرقدرتی ندارد. و این یک فرصت ویژه و ناب است برای شما. که کانال خود را راه اندازی کنید و کم کم فعالیتتان را شروع کنید.

👈 به جزئت و با قطعیت می گوییم که تاکنون دروه ای مشابه این دوره برای رشته مد و فشن در ایران برگزار نشده است.

👈 این دوره شامل پشتیبانی و پرسش و پاسخ مادام العمر است! کسانی که در دوره های قبلی مانند چک لیست شرکت کرده اند. این مورد را به خوبی می دانند که پشتیبانی های آر اِم مُد حرفه‌ای، سریع و همیشگی است. کافیست یکبار امتحان کنید.

👈 ما می دانیم که شما بسیار پرمشغله هستید؛ بنابراین در هر فصل فقط اصل مطلب توضیح داده می شود. و در کمترین زمان به راه اندازی و مدیریت کانال تلگرام مسلط خواهید شد. 

سوالات متداول

محتوای این دوره به شما آموزش می دهد چگونه پیج اینستاگرامتان را اصولی مدیریت کنید. چگونه در اینستاگرام تولید محتوا کنید؟ چگونه پست و استوری منتشر کنید تا بیشترین بازدید را از فالورهایتان دریافت کنید. بعد از ثبت نام و مطالعه کردن آموزش ها و ارتباط با پشتیبان شما به راحتی به تمام بخش های اینستاگرام تسلط کامل دارید و بر اساس این آموزشها پیجتان را مدیریت می کیند.

محتوای این دوره در قالب فایل های PDF است! بعد از ثبت نام می توانید محتوا را دانلود کنید. همچنین به صورت آنلاین با منتور دوره در ارتباط هستید برای پشتیبانی و پرسش و پاسخ.

صد در صد! نکاتی که گفته شده است تماماً تست شده. و از دوره‌های خارجی اینستاگرام برگرفته شده است. اینکه شما چقدر از محتوای این آموزش نتیجه بگیرید بستگی به پشتکار و تلاش شما دارد که چند درصد از آموزش ها را روی پیجتان اجرا کنید.

بستگی به این دارد که شما چقدر در پیجتان فعال هستید؟  و چقدر پیج‌تان اصولی مدیریت شده است؟ اگر پیج شما اصولی نباشد (کاورها، لوگو، هایلایت‌ها و بیو) به صورت حرفه‌ای نباشند. طبیعتاً هر چقدر هم که این نکات را اجرا کنید مخاطب شما را فالو نخواهد کرد. چرا که زیرساخت اصلی پیج شما ایراد دارد.

اما نگران نباشید! بعد از ثبت نام پیج شما را تحلیل می کنیم، ایرادات پیجتان را در قالب یک فایل PDF ارسال می کنیم. و بهتان راهکار می دهیم که چگونه ایرادات را برطرف کنید. بعد از اینکه ایرادات برطرف شد فعالیت اصلی و تولید محتوای شما شروع می شود. 

پشتیبانی دوره جامع اینستاگرام

پرسش و پاسخ و پشتیبانی شرکت کنندگان در تلگرام است. که شما نکات را روی پیجتان اجرا می کنید. منتور دوره با پیج اینستاگرام آر اِم مُد، هر روز پیجتان را بررسی می کند و به شما بازخورد می دهید. به انتخاب خودتان می توانید پشیتبانی سه ماهه یا شش ماهه را ثبت نام کنید و در آینده پشتیبانی را مجدد تمدید کنید.

بله! هر پیجی که داشته باشید می توانید نکات را اجرا کنید. چه پیج‌های مد و فشن، چه پیج های با موضوعات دیگر. 

بعد از اتمام پشتیبانی اگر مایل بودید پشتیبانی را تمدید می کنید. اما اگر مایل نبودید برای همیشه به جدیدترین به روزرسانی های دوره دسترسی خواهید داشت.

بعد از نهایی شدن ثبت نام، پشتیبان دوره در تلگرام به شما پیغام خواهد داد. و پشتیبانی شما بلافاصله بعد از ثبت نام شروع می شود. همچنین سوالات خودتان را می توانید مستقیم در تلگرام از پشتیبان دوره آموزشی تلگرام مد و فشن بپرسید. پشتیبان از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 8 شب آنلاین می باشد.

بله محتوای آموزشی به گونه‌ای طراحی و نوشته شده است. که تمام افراد بدون پیش نیاز می توانند از مطالب استفاده کنند و کانال تلگرام خودشان را راه اندازی کنند.

فروش و رشد کانال شما بر اساس اراده و پشتکار شما مشخص می شود. پشتیبان دوره به شما تمرین هایی ارائه می کند. اگر شما هر چه زودتر و سریعتر تمرین ها را انجام دهید. قطعاً کانال شما زود پیشرفت می کند. بنابراین فروش شما در تلگرام فقط به زمانی که شما اختصاص می دهید ربط دارد.

فروش و رشد کانال شما بر اساس اراده و پشتکار شما مشخص می شود. پشتیبان دوره به شما تمرین هایی ارائه می کند. اگر شما هر چه زودتر و سریعتر تمرین ها را انجام دهید. قطعاً کانال شما زود پیشرفت می کند. بنابراین فروش شما در تلگرام فقط به زمانی که شما اختصاص می دهید ربط دارد.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دیدگاه خود را در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *