یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد با به روزرسانی دوره ای مطالب، پشتیبانی و پرسش و پاسخ + طراحی نقشه راه اختصاصی برای هر شرکت کننده!

یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد

توضیحات یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد

نحوه برگزاری: غیرحضوری

مدت دوره: کتابچه PDF + به روزرسانی دائم مطالب

مخاطبین دوره: کسانی که قصد دارند رشته طراحی لباس را یاد بگیرند و از این کار کسب درآمد کنند.

مبلغ سرمایه‌گذاری: 490 هزارتومان (به همراه مشاوره و ارائه نقشه راه بر اساس شرایط شما)

توضیحات کامل

این دوره مخصوص دانش آموزان و دانشجویانی است که به رشته طراحی لباس علاقمند هستند. سردرگم هستند از اینکه چگونه این رشته را یاد بگیرند؟ به صورت خودآموز یا در دانشگاه و آموزشگاه ها؟ چگونه می توانند بعد از یادگیری از این شغل درآمد کسب کنند؟ کتاب یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد ذهنیت شما را نسبت به این رشته تکمیل می کند.

این دوره به شما کمک می کند تا هر سوالی که راجع به طراحی لباس دارید پاسخ را بگیرید. محال است سوالی در ذهنتان باشد و در این فایل پاسخ داده نشده باشد. از یادگیری طراحی لباس گرفته، تا پیدا کردن کار، مهاجرت، فعالیت در اینستاگرام و … در این کتاب آموزشی توضیح داده شده است.

پرسش و پاسخ یادگیری طراحی لباس

بعد از اینکه فایل را مطالعه کردید. اگر باز هم سردرگم بودید و نتوانستید مسیرتان را در این رشته پیدا کنید. به پشتیبان دوره پیغام می دهید. شرایط شما، اهداف و ایده هایی که دارید بررسی می شود. و یک برنامه جامع ویژه برای شما طراحی می کنیم. که قدم اول …. قدم دوم …. قدم سوم …. و به همین ترتیب مسیرتان واضح و روشن باشد.

از آنجایی که قصد داریم آموزش را فقط افرادی تهیه کنند که برای آنها کاربردی باشد، قبل از ثبت نام ابتدا با شما گفتگو می‌کنیم، اگر این آموزش برای شرایط شما کاربردی بود برای ثبت نام راهنماییتان می‌کنیم.

چیشد که تصمیم گرفتیم این محتوارو آموزش دهیم؟

در این سال‌هایی که در کسب و کار مد و فشن فعالیت می‌کنیم. سعی کردیم آموزش‌های «علمی و اصولی» و در عین حال کاملاً «عملی و کاربردی» را ارائه کنیم. طی این فعالیت ها متوجه شدیم که طراحان لباس زیادی هستند که دغدغه ورود به این رشته را دارند. برخی‌ها اطلاع ندارند چگونه باید آموزش را شروع کنند؟ برخی ها آموزش را شروع کرده اند و یک طراح ماهر شده اند. اما نمی دانند چگونه باید از این رشته کسب درآمد کنند؟ آموزش جامعی هم در این حیطه وجود ندارد. و طراحان لباس باید در گوگل جستجو کنند سایت های مختلف بالا پایین کنند تا شاید جواب یکی از سوالهایشان را بگیرند. بنابراین این دلیل باعث شد که این کتاب آموزشی را تهیه کنیم.

در مشاوره‌های مختلفی که با طراحان لباس صحبت می کردیم. همیشه این دغدغه سردرگمی در مسیرشان وجود داشت. چه طراحان دانش آموزشی که 16 – 17 ساله بودند. چه طراحانی که دانشجو یا بعضاً فارغ التحصیل رشته طراحی بودند. اما همچنان در مسیر سردرگم و اطلاعی نداشتند که حالا باید برای موفقیت چه کاری انجام دهند. اغلب آنها هم دوست داشتند که برند خودشان را راه اندازی کنند. اگر شما هم چنین دغدغه هایی دارید و جزء این دسته هستید. در تهیه کردن این آموزش درنگ نکنید! از طرف دیگر یک پشیتبان دارید که همیشه می توانید سوالات کسب و کارتان را از او در تلگرام بپرسید.

خدمات اصلی دوره آموزش یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد

به روزرسانی همیشگی دوره های آر اِم مُد

به‌ روزرسانی‌های دوره‌ای و کاملاً رایگان

لیست بهترین پیج های تبلیغات اینستاگرام

لیست سایت های برتر مد و فشن

پرسش و پاسخ در تلگرام

سرفصل های یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد

اشتباهات رایج طراحان لباس

طراحی لباس دستی یا نرم افزار

خیاطی را چگونه یاد بگیریم؟

کجا برای طراحی لباس آموزش ببینیم؟

شغل های طراحی لباس در ایران

معرفی سایت برای استخدام در خارج کشور

استفاده از هوش مصنوعی در طراحی لباس

هدفگذاری و برنامه ریزی در رشته طراحی لباس

آیا نیازه برای طراحی لباس خیاطی بلد باشیم؟

تفاوت نقاشی و طراحی لباس

مطالعه کتاب در رشته طراحی لباس

مهاجرت با طراحی لباس

معرفی دانشگاه ها و میزان درآمد طراحان لباس خارج کشور

واقعیت‌های بازار کار طراحی لباس در ایران

قدم به قدم پیدا کردن کار 

در انتهای دوره چه چیزی کسب می‌کنید؟

بدست آوردن ذهنیت کامل از رشته طراحی لباس

بررسی ایده و اهداف شما + ارائه نقشه راه شروع

دسترسی به لیست سایت های برتر مد و فشن

بعد از تهیه یادگیری طراحی لباس از صفر تا صد چی دریافت می‌کنید؟ 👇

بله! هدف طراحی این آموزش این است که به دانش آموزان و دانشجویان رشته طراحی لباس و پارچه کمک کند تا به صورت کامل با این رشته آشنا شوند و بهتر بتوانند برای آینده کاری‌شان تصمیم بگیرند.

در این آموزش شما صفر تا صد ورود به رشته طراحی لباس و پیدا کردن کار را یاد میگیرید. در اصل مسیر طراح لباس شدن را به شما آموزش می دهیم. از پیدا کردن کلاس، تا مهارت های مختلف و پیدا کردن + معرفی شغل های که می توانید به عنوان طراح لباس انجام دهید.

بله چرا که نه! شما می توانید کتاب را به صورت کامل مطالعه کنید. به پشتیبان دوره پیغام دهید شرایطتان را توضیح دهید. تا بر اساس شرایط و اهدافی که دارید نقشه راه برایتان طراحی کنیم.