دوره آموزشی تلگرام مد و فشن | از راه اندازی تا مدیریت کانال و تولید محتوای حرفه‌ای

دوره اموزشی تلگرام مد و فشن
دوره اموزشی تلگرام مد و فشن

معرفی دوره آموزشی تلگرام

مخاطب: محتوای این دوره اختصاصی برای فعالان حیطه مد و فشن طراحی شده است. مانند مدیران مزون، فروشگاه‌های لباس، طراحان لباس، استایلیست‌ها، خیاط‌ها و … اما نکات اجرایی برای تمام حیطه‌ها قابل اجرا هستند. فقط مثال‌ها، توضیحات و … بر اساس رشته مد و فشن است.

نحوه برگزاری دوره: به صورت غیرحضوری | کتاب الکترونیکی PDF با قابلیت دانلود و به روزرسانی مطالب

ویژگی‌های دوره آموزشی تلگرام:

  • پشتیبانی مادام العمر در تلگرام
  • پرسش و پاسخ در تلگرام
  • به روزرسانی دوره‌ای مطالب آموزشی 
  • همراهی پشتیبان برای راه اندازی کانال تلگرام شما
  • تمرین محور و ارائه برنامه گام به گام راه اندازی و مدیریت کانال
  • مثال‌های کاربردی طراحی تقویم محتوایی تلگرام 

مبلغ سرمایه گذاری: 599 هزارتومان

فعالیت حرفه‌ای در کانال تلگرام

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام صفحه کاری دارند. حداقل یکبار پیش آمده است که در تلگرام هم کانال فروش محصولات داشته باشند. کانالشان را راه اندازی کردند و بعد از گذشت چند ماه دیدند که هیچ پیشرفتی نمی کنند. اگر شما چنین شرایطی دارید و قصد دارید در تلگرام هم یک منبع فروش جدید ایجاد کنید. دوره آموزشی تلگرام با پشتیبانی و به روزرسانی دوره‌ای مطالب به شما کمک می‌کند. تا به بهترین شکل ممکن کانال تلگرامتان را راه اندازی کنید. بعد از اینکه ثبت نام شما نهایی شد پشتیبان دوره بلافاصله به شما پیغام خواهد داد. و روند پشتیبانی و کوچینگ شما را توضیح خواهد داد. 

توجه کنید که اگر شما ایده‌ای هم برای کانال تلگرامتان ندارید. ما کمکتان می‌کنیم بر اساس پیج اینستاگرامتان یک کانال حرفه‌ای ایجاد کنید. و در کنار آن آموزشتان می‌دهیم چگونه تولیدمحتوا کنید و در نهایت چگونه کانال تلگرام را تبلیغ کنید.

سرفصل های دوره آموزشی تلگرام مد و فشن

مقدمه و آشنایی با کانال های تلگرام

در فصل اول نکات ابتدایی که به شما کمک می کند. شناخت بهتری نسبت به کانال های تلگرامی داشته باشید در PDF دوره آموزشی تلگرام مد و فشن معرفی میشه.

 گام به گام تولید محتوا در تلگرام

 یکی از دغدغه‌های کسانی که در تلگرام فعالیت دارند. مخصوصاً در رشته مد و فشن تولید محتوا است. در این فصل از کتاب الکترونیکی تلگرام مد و فشن تولید محتوا + نمونه‌های محتوایی و تقویم محتوایی یاد خواهید گرفت.

 استفاده از هوش مصنوعی

 ابزارهای هوش مصنوعی که به شما در تولید محتوا، نوشتن متن های تبلیغاتی، پیدا کردن بهترین موضوعات برای تولید محتوا و … را در این فصل معرفی می‌کنیم.

 قدم به قدم راه اندازی کانال تلگرام

 فصل دوم دوره آموزشی تلگرام در مورد راه اندازی کانال تلگرام صحبت شده است. هر آن چیزی که شما نیاز است در خصوص راه اندازی بدانید را آموزش داده‌ایم. با مطالعه کردن این نکات هیچ سوالی برایتان باقی نمی‌ماند.

 روش های تبلیغات در تلگرام

 هیچ کانال تلگرامی بدون تبلیغات رشد نخواهد کرد. اما تبلیغات مهم است که بر اساس اصول و قواعد اجرا شود. در این فصل شما را با انواع تبلیغات در تلگرام آشنا می‌کنیم. و آموزش می دهیم برای تبلیغات چه اقداماتی انجام دهید.

 تکالیف شما در دوره تلگرام

 فصل آخر دوره آموزشی تلگرام مد و فشن را به تمارین شما اختصاص داده‌ایم. بعد از هر آموزش مخاطب سردرگم می شود که حالا باید از کجا شروع کند. تمرین‌هایی را آماده کردیم تا بتوانید به راحتی کارتان را شروع کنید.

به روزرسانی دوره‌ ای مطالب

علاوه بر سرفصل‌های فعلی، مطالب دوره همیشه به روزرسانی می شوند. شما همیشه به صورت رایگان به جدیدترین مطالب آموزشی تلگرام مد و فشن دسترسی خواهید داشت.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

👈 تلگرام با توجه به آپدیت‌ هایی که اخیراً منتشر کرده است. دیگر یک پیام رسان نیست! آپدیت ها نشان می دهد که تلگرام به سمت شبکه اجتماعی شدن می رود. این یعنی یک بستر جدید برای تولید محتوا، جذب مخاطب و ایجاد کردن منبع درآمدی به غیر از اینستاگرام برایتان بوجود می آید.

👈 رشته مد و فشن در تلگرام مانند اینستاگرام کانال های پرقدرتی ندارد. و این یک فرصت ویژه و ناب است برای شما. که کانال خود را راه اندازی کنید و کم کم فعالیتتان را شروع کنید.

👈 به جزئت و با قطعیت می گوییم که تاکنون دروه ای مشابه این دوره برای رشته مد و فشن در ایران برگزار نشده است.

👈 این دوره شامل پشتیبانی و پرسش و پاسخ مادام العمر است! کسانی که در دوره های قبلی مانند چک لیست شرکت کرده اند. این مورد را به خوبی می دانند که پشتیبانی های آر اِم مُد حرفه‌ای، سریع و همیشگی است. کافیست یکبار امتحان کنید.

👈 ما می دانیم که شما بسیار پرمشغله هستید؛ بنابراین در هر فصل فقط اصل مطلب توضیح داده می شود. و در کمترین زمان به راه اندازی و مدیریت کانال تلگرام مسلط خواهید شد. 

پاسخ سوالات متداول دوره آموزشی تلگرام مد و فشن

این دوره آموزشی تلگرام مد و فشن به صورت غیرحضوری در قالب کتاب الکترونیکی PDF برگزار می شود. بعد از نهایی شدن ثبت نام شما می توانید فایل ها را دانلود کنید. و همیشه هم به روزرسانی جدیدترین مطالب کتاب دسترسی خواهید داشت. 

بعد از نهایی شدن ثبت نام، پشتیبان دوره در تلگرام به شما پیغام خواهد داد. و پشتیبانی شما بلافاصله بعد از ثبت نام شروع می شود. همچنین سوالات خودتان را می توانید مستقیم در تلگرام از پشتیبان دوره آموزشی تلگرام مد و فشن بپرسید. پشتیبان از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 8 شب آنلاین می باشد.

بله محتوای آموزشی به گونه‌ای طراحی و نوشته شده است. که تمام افراد بدون پیش نیاز می توانند از مطالب استفاده کنند و کانال تلگرام خودشان را راه اندازی کنند.

فروش و رشد کانال شما بر اساس اراده و پشتکار شما مشخص می شود. پشتیبان دوره به شما تمرین هایی ارائه می کند. اگر شما هر چه زودتر و سریعتر تمرین ها را انجام دهید. قطعاً کانال شما زود پیشرفت می کند. بنابراین فروش شما در تلگرام فقط به زمانی که شما اختصاص می دهید ربط دارد.

اگر شما جزء شرکت کنندگان چک لیست هستید. بهتر است با پشتیبان دوره در تلگرام صحبت کنید. تا بر اساس شرایط کاری شما بررسی کند. شرکت در این دوره برای شما الزامی هست یا خیر. بستگی به شرایط کاری شما دارد!