چگونه استایلیست مد شویم؟

📝 خلاصه اطلاعات مفید:

✅ سرفصل های دوره استایلیست: صفر تا صد شروع رشته استایلیست مُد از آموزش دیدن تا برند شدن و پیدا کردن کار  [دیدن سرفصل‌های دقیق دوره]

 

⏰ زمان برگزاری: همین الان!

 

💥 وجه تمایز با سایر دوره‌ها: پشتیبانی مادام العمر، به‌روزرسانی همیشگی (یعنی تا 100 سال دیگه هم منابع جدید برای آموزش استایلیست مُد باشه، شما به اونها دسترسی داری و ما برای شما مطالب و آماده می‌کنیم) ارائه جدیدترین مطالب آموزشی بر اساس منابع انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی به زبان ساده و فارسی.

 

قیمت دوره استایلیست مد: 1/350/000هزارتومان با تخفیف محدود 890 هزارتومان

 

روش برگزاری: کاملاً آنلاین و غیرحضوری

دورهآموزشی جامع “چگونه استایلیست شویم؟نقشه راه از ما، اجرا از شما

پیاده‌روی در راه استایل با جدیدترین آموزش‌های کاربردی 

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

چرا به دوره استایلیست مُد نیاز دارم؟

در این دوره به شما صفر تا صد آموزش می‌دهیم که چگونه یک استایلیست مُد شوید؟ در اصل به شما نقشه راه می دهیم. که چگونه دوره های آموزشی پیدا کنید؟ چگونه صفحات مجازی را مدیریت کنید؟ این دوره با به روزرسانی مستمر دانش شما را در زمینه کسب و کار و استایلیست مد بالا می برد. و هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید کافی است به آیدی تلگرام پشتیبانی پیغام دهید.

تفاوت این دوره با دیگر دوره‌ها چیست؟

در دوره‌های دیگر صرفاً به شما آموزش تخصصی می‌دهند. یعنی صفر تا صد مباحث تخصصی استایلیست مُد. آر اِم مُد اولین مجموعه‌ای است که چنین دوره‌ی کاملی را به همراه نقشه راه ارائه می‌کند. با این دوره شما یک جعبه ابزار خواهید داشت. یعنی به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در این رشته فعالیت‌تان را شروع کنید، چگونه پیج کاری بزنید و …

بعد از گذراندن این دوره به چه جایگاهی می‌رسم؟

شما با استفاده از این جعبه ابزرا و نقشه راه که به همراه دارید. می‌توانید یک استایلیست مُد حرفه‌ای شوید. و فعالیت حرفه‌ای‌تان را در فضای مجازی آغاز کنید.
علاوه بر این با به روز‌رسانی‌های مستمر و پشتیانی دائم شما در هر مقطعی که باشید ما شما را راهنمایی می‌کنیم و عملاً یک کوچ به همراه خود دارید. آن هم به صورت رایگان!

بعد از تهیه دوره چه فایل های دریافت می کنید؟

فایل کتاب الکترونیکی با فرمت PDF قابل دانلود. 77 صفحه آموزش جامع در خصوص اینکه چگونه تبدیل به یک استایلیست مُد شویم؟ به شما در این کتاب آموزش داده‌ایم که برای استایلیست مد شدن چه برنامه‌های داشته باشید تا به هدف خود برسید.

دسترسی به‌ فایل‌های ضمیمه که همیشه به همراه محتوای کتاب به‌روزرسانی می‌شوند:

دوره تخصصی آموزش استایلیست مد

 1. خلاصه کتاب رایگان مهندسی آرزوها
 2. آموزش برنامه ریزی روزانه GTD
 3. نقشه راه سه ماهه (در این نقشه راه صفر تا صد به شما آموزش داده می‌شود که چگونه مسیرتان را آغاز کنید. و هر هفته را به چه کارهایی اختصاص دهید. بعد از ماه سوم گزارش‌های‌تان را که برای ما ارسال کردید. مسیرتان را بازبینی می‌کنیم و مسیرهای ماه سوم به بعد را دریافت می‌کنید.
 4. لیست کتاب‌هایی که یک استایلیست باید مطالعه کند.
 5. وب‌سایت‌های موردنیاز یک استایلیست برای اینکه همیشه از آخرین ترندهای مدوفشن مطلع باشد.
 6. معرفی یک وب سایت رایگان برای استفاده از CHATGPT
 7. به روزرسانی‌های دوره‌ای و کاملاً رایگان

سرفصل های دوره استایلیست

مقدمات چگونه استایلیست شویم؟

راهنمای ایجاد کسب و کار استایلیست مد

نحوه بدست آوردن ترندهای مد و فشن

نقشه قدم به قدم اجرای نکات دوره

شرایط ورود به رشته استایلیت مد

چگونه برای استایلیست شدن اقدام کنیم؟

آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

پاسخ به سوالات متداول

سوالات متداول دوره استایلیست

شما با مطالعه کردن این کتاب، یاد خواهید گرفت که چگونه استایلیست شوید. ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه دوره‌های آموزشی را پیدا کنید، چگونه نکات را در زندگی اجرا کنید، چگونه شغل پیدا کنید و به طور کلی چگونه یک برند باشید تا دیگران شما را به عنوان استایلیست بشناسند.

به روزرسانی دائم

با به‌روزرسانی‌های مستمر شما در هر گامی باشید دغدغه‌ای ندارید. زیرا جدیدترین آموزش‌‌ها و نکات را دریافت می‌کنید.

بله شما همیشه به کتاب خریداری شده از طریق پنل کاربری دسترسی دائم دارید.

خیر، شما در هر سن و سالی که باشید با مطالعه کردن مطالب می‌توانید بر اساس شرایط زندگی خود برنامه ریزی کنید و این مهارت را یاد بگیرید.

بله. در به روزرسانی‌های بعدی هنگامی که شما از نظر دانش به سطح مناسبی رسیدید. آموزش‌های جدیدی در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد که یاد خواهید گرفت چگونه پیج‌تان را مدیریت کنید. البته در کتاب مطالب پایه و مقدماتی که برای شروع نیاز دارید را معرفی کردیم.

ما همیشه پشتیبان شرکت‌کنندگانمان هستیم تا بهترین نتایج را از آموزش‌ها ببیند و واقعاً برایشان موثر باشد.

پس باید گفت بله!!

پشتیبانان قبراق و سرحال ما آماده هستند تا مشکلات شما به عنوان شرکت‌کنندگان را به طور کامل رفع کرده و پاسخگوی سوالاتتان باشند.

همچنین افرادی که طبق برنامه‌ی نقشه راه سه ماه را به صورت منظم اجرا کنند و برای ما گزارش بفرستند. نقشه راه ماه‌های بعدی را اختصاصی برای آنها طراحی می‌کنیم.

خیر، قدم‌به‌قدم به شما آموزش داده شده است مباحث پایه و تخصصی برای اینکه تبدیل به یک استایلیست حرفه‌ای شوید.

✅ توضیحات بیشتر دوره چگونه استایلیست شویم؟

پیدا کردن کار در دوره استایلیست مد

پیدا کردن کار، یکی از دغدغه‌های اصلی است که افراد علاقمند به رشته استایلیست دارند. در این دوره با به‌روزرسانی‌های متعدد و پشیبانی کامل شما در تلگرام به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در این رشته برای ایران و خارج ایران کار پیدا کنید. همچنین زمانی که شما در این دوره یاد بگیرید چگونه یک پرسونال برند حرفه‌ای بر اساس سلیقه و معیارهای خودتان ایجاد کنید. این کار به شما در دیده شدن برندتان کمک می‌کند و در نتیجه باعث می‌شود با برندها و افراد ارتباط بگیرید. و کم کم کارتان را شروع کنید. اصلاً نگران چیزی نباشید! ما در پشتیبانی دوره صفر تا صد کنارتان هستیم. و با اطمینان می‌گوییم اولین مجموعه در ایران هستیم که چنین دوره‌ای برگزار می‌کند با چنین پشتیبانی مادام العمر! 

شروع پیج کاری بعد از گذراندن دوره استایلینگ

بعد از اینکه مطالعه دوره استایلیست مد را تمام کردید، قادر خواهید بود که پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کنید و به شکل حرفه ای فعالیت کنید. همیشه به جدیدترین به روزرسانی فنی اینستاگرام دسترسی خواهید داشت و هرگز نگران الگوریتم و رشد پیج خود نیستید. صفر تا صد به شما آموزش می دهیم که چگونه در اینستاگرام محتوا تولید کنید؟ چگونه تبلیغات کنید؟ چگونه با فالورهای تعامل مثبت و همیشگی برقرار کنید؟ نحوه کسب درآمد از اینستاگرام؟ و … ما کنارتان هستیم. فقط کافی است اراده داشته باشید نکات را جزء به جزء اجرا کنید. و هر زمان که به مشکل خوردید کافیست به ما پیغام دهید.

آموزش مدیریت کسب و کار استایلیست مد

هنگامی که شما استایلیست مد شوید. و کم کم کارتان را به صورت حرفه ای شروع کنید. در اصل در حال ایجاد یک کسب و کار مدوفشن هستید. کسب و کاری بر اساس پرسونال برندینگ یا هویت شخصی. طبیعتاً مدیریت کردن پیج اینستاگرام، آماده شدن برای برندینگ، تبلیغات، معرفی خودتان به دیگران، مخصوصا افراد مشهور و … تمام این موارد نیازمند دانش است که اگر بخواهید این موارد را به تنهایی انجام دهید و یاد بگیرید زمان زیادی را از شما می گیرد. 

ما در این دوره استایلیست ما به شما آموزش می دهیم که چگونه کسب و کار خود را به صورت حرفه ای ایجاد کنید. و در ادامه چگونه آن را مدیریت کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این کسب و کار بهره ببرید. حتی علاوه بر آموزش، به روزرسانی دائم مطالب و پشتیبانی مادام العمر به شما دلگرمی می دهد که یک مجموعه همراهتان است. و هر زمان که به مشکل بخورید کافیست به پشتیبان مجموعه پیغام دهید.

آموزش ساخت رزومه استایلیست

یکی از تخصصی ترین کارهایی که استایلیست ها یا طراحان لباس باید انجام دهند. طراحی رزومه است. رزومه اگر به خوبی طراحی شود. باعث می شود که شما جایگاه شغلی مورد نظر را بدست آورید. چرا که به صورت حرفه ای یک رزومه را آماده کرده اید و تمایز شما نسبت به سایر افراد متقاضی برای کارفرما مشخص می شود. در به روزرسانی های که این دوره در آینده خواهد داشت. به شما آموزش می دهیم که چگونه یک رزومه حرفه ای طراحی کنید. مباحثی که در ساخت رزومه گفته می شود مباحثی هستند از جمله گرافیک رزومه، مطالب و عنوان هایی که باید در رزومه قید کنید، اولویت سکشن‌های و عنوان‌ها، نحوه آماده کردن رزومه به صورت PDF، نحوه پیدا کردن کار و ارسال رزومه و … از جمله مواردی هستند که در آن فصل دوره استایلیست به آن می پردازیم.

کوچینگ و منتور دوره استایلیست

شما در دوره چگونه استایلیست مد شویم؟ توسط یک منتور همراهی می شوید. به محض ثبت نام می توانید با پشتیبان خود در تلگرام ارتباط بگیرید. و سوالات خود، شرایطی که دارید، برنامه و اهدافی که مدنظرتان هست در این رشته ها به آنها برسید را به منتور و کوچ دوره اطلاع می دهید. تا بر اساس شرایط شما برنامه ویژه دریافت کنید. و هر هفته یک گزارشی را از عملکرد خود ارسال می کنید. و در نتیجه منتور با مشاهده عملکرد خطاهای شما را بازبینی می کند و نکات لازم را به شما آموزش می دهد. 

✅ چرا یک استایلیست مد بشوم؟

 • استایلیست مد یکی از رشته های محبوب مدوفشن است که در تمام دنیا هر ساله متقاضیان زیادی وارد این رشته می شوند. 
 • بازار کار این رشته در حال حاضر در ایران رو به رشد است و همین مورد به شما کمک می کند تا کم کم در آینده نسبت به رقبایی که قرار است در حیطه وارد شوند پیشرفت فوق العاده ای داشته باشید.
 • پس از یادگیری رشته استایلیست مد این امکان را خواهید داشت که استایل خودتان را به صورت حرفه ای طراحی کنید. و از طرف دیگر با افراد محبوب و سرشناس همکاری داشته باشید.
 • اگر قصد راه اندازی مزون لباس داشته باشید با یادگیری این رشته بهتر می توانید در کار خود به موفقیت برسید. چرا که 99 درصد مدیران مزون فعلی دانش استایلیست مد را ندارند.

مهاجرت با رشته استایلیست مد

 • استایلیست مد گزینه ای برای مهاجرت به کشورهای ایتالیا، فرانسه، لندن است.
 • با دوره استایلیست مد می توانید هم به صورت حضوری فعالیت کنید. هم در فضای مجازی به صورت آنلاین از این رشته کسب درامد داشته باشید.
 • استایلیست مد این انعطاف پذیری را دارد که به عنوان شغل دوم آن را انتخاب کنید.

روش های کسب درآمد استایلیست مد

در ادامه این مطلب به روش های مختلفی که یک استایلیست مد می تواند از آن کسب درآمد کند را به شما توضیح می دهیم. دقت کنید که این روش ها را هم می توانید به صورت ترکیبی استفاده کنید. هم می توانید به صورت تکی یکی از آن ها را انتخاب کنید و از آن حیطه کسب درآمد داشته باشید. توصیه ما این است که با توجه به توضیحات و آموزش هایی که در کتاب دوره استایلیست ارائه شده است.

روش های مختلف را با یکدیگر با استفاده از فرمول های داده شده ترکیب کنید. تا بتوانید چند منبع درآمد را از این رشته داشته باشید. که طبیعتاً این مورد نیاز به استراتژی دارد که در کتاب به صورت کامل توضیح داده شده است. و هر زمان که کسب و کار شما به درآمد رسد به راحتی می توانید با یک پیغام به پشتیبانی مجموعه آر اِم مُد نسبت به شرایطی که دارید نقشه راه دریافت کنید جهت شروع کسب درآمد رشته استایلیست.

فعالیت استایلیست در فضای مجازی 

یکی از مهم ترین فعالیت هایی که هر استایلیست باید به آن دقت نظر داشته باشد. فعالیت در فضای مجازی است. البته منظور ما فعالیت حرفه ای است! اینکه شما یک صفحه راه اندازی کنید. نام شخصی را بنویسید و در انتهای آن style قرار دهید و کمی از روزمرگی های خود قرار دهید. هیچ نتیجه ای از این استراتژی نخواهید گرفت. فعالیت در فضای مجازی نیازمند دانش و استراتژی است که این مورد را در دوره تخصصی آموزش استایلینگ صفر تا صد آموزش داده ایم.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که استایلیست مد چگونه از فضای مجازی کسب درامد می کند؟ استایلیست که محصولی ندارد. کسب درآمد از فضای مجازی جنبه های مختلفی دارد که شما می توانید با استفاده از روش های بازاریابی و فروش خدمات خود را به بهترین شکل به فروش برسانید. و این نیاز را در مخاطب ایجاد کنید که به خدمات شما نیاز شدید دارد و این ایجاد نیاز باعث می شود مخاطب ترغیب شود و از شما خرید کند. 

برندینگ در فضای مجازی 

هنگامی که شما در فضای مجازی تبدیل به برند شوید. منابع مختلفی دارید تا با استفاده از آن‌ها کسب درآمد کنید. اگر فرض کنیم روزانه چهارساعت زمان برای این رشته بگذارید. در طی یک سال در اینستاگرام به یک سطح مطلوب محبوبیت خواهید رسید. که با این سطح اغلب آژانس‌ها، مزون‌ها، سالن‌های زیبایی، کارگردان‌ها و … شما را می شناسند. البته این نکته را دقت کنید که اگر یک سال حرفه ای بدون وقفه، با برنامه در فضای مجازی فعالیت مستمر داشته باشید. وقتی در فضای تعداد زیادی مخاطبین را جذب کردید. می توانید از راه تبلیغات برندها، همکاری با آژانس های مدلینگ و … چند منبع درآمدی را فقط با یک پیج اینستاگرام برای خودتان ایجاد کنید.

اگر بخواهید تنهایی این مسیر را طی کنید. هزاران بار باید در گوگل، یوتیوب، پیغام به اساتید و … تحقیق و جستجو کنید. تا بتوانید کمی مطلب آموزشی را در مورد دوره استایلیست پیدا کنید. اما شما با مجموعه آر اِم مُد می توانید نقشه کل مسیر را در دست بگیرید. شروع کنید، ادامه بدید. و هر زمان که به مشکل خوردید به ما پیغام دهید. و این تفاوت دوره جامع استایلیست مد با سایر دوره ها است. البته دقت نظر داشته باشید که دوره آر اِم مُد مباحث تخصصی استایلیست را به شما آموزش نمی دهد. ما مسیر استایلیست شدن را به شما آموزش می دهیم.

همکاری استایلیست با افراد مشهور

منبع درآمد دیگری که استایلیست‌ها می توانند از آن استفاده کنند. همکاری با افراد مشهور است. برای اینکه بخواهید با افراد مشهور همکاری داشته باشید. قبل از هر چیز نیاز است قدم قبلی که فعالیت حرفه ای در فضای مجازی بود را انجام دهید. اگر شما فرد شناخته شده ای نباشید. هر چقدر هم که استعداد و دانش در این زمینه داشته باشید. خیلی موفق نخواهید شد با افراد حرفه ای کار کنید. چرا که افراد مشهور تمایل دارند با افرادی کار کنند که در حیطه خودشان متخصص شناخته شده هستند.

بنابراین اگر این مورد را خیلی دوست دارید اجرا کنید. ابتدا روی صفحه اینستاگرام کار کنید. بعد از آن کم کم به دنبال همکاری با افراد مشهور باشید. در دوره استایلینگ مد به شما این مورد را آموزش میدهیم. که چگونه پیج تان را آماده کنید؟ چگونه با این افراد و مدیر برنامه‌هایشان ارتباط بگیرید. و چگونه خود را به این افراد معرفی کنید تا بتوانید همکاری را شروع کنید. 

راه اندازی وب سایت آموزش استایلینگ

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از استایلینگ راه اندازی وب سایت است. باورتان نمی شود که یک وب سایت درآمد شگفت انگیزی را برایتان بوجود می آورد. درآمدی بلندمدت و همیشگی. نه مانند اینستاگرام مقطعی. شبکه اجتماعی اینستاگرام و کاربرانی که در اینستاگرام هستند باید بارها به آن ها بگویید و یادآوری کنید تا از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند. و این یعنی باید همیشه در حال تولیدمحتوا باشید. و مخاطبان را راضی نگه دارید. اما وب سایت به این صورت نیست. شما برای وب سایت استایلیست یک زمان مشخصی را به اینکار اختصاص می دهید. سایتتان را از نظر محتوا و سئو پربار می کنید. و در نتیجه هنگامی که صفحات شما در گوگل جزء لینک های اول شدند. یک درآمد همیشگی را برای شما ایجاد می کنند. 

بنابراین حتماً در آینده کاری خود این مورد را لحاظ کنید. در دوره جامع استایلیست مد می توانید از منتور خود که در طول دوره همراه‌تان است و شما را پشتیبانی می کند. راهنمایی بگیرید. و بر اساس شرایط شما آموزشتان می دهد که وب سایت خود را قدم به قدم و به صورت حرفه ای راه اندازی کنید.

✅ دوره جامع استایلینگ

طراحان لباس یکی از هوشمندانه ترین کارهایی که می توانند انجام دهند. ترکیب طراحی لباس با استایلینگ است. چرا؟ به این دلیل که دو موضوع کامل برای تولیدمحتوا در فضای مجازی دارید. و منابع درآمدی بیشتری نسبت به طراحی لباس خواهید داشت. طراحی لباس رشته‌ای است که در ایران، کمتر شناخته شده است. اگر به کسی بگویید طراحی لباس طبیعتاً باید زمان بگذارید و به او توضیح دهید که دقیقاً کارتان چیست؟ اما رشته استایلیست شناخته تر شده است. اغلب مردم با این رشته آشنا هستند. و این یعنی یک رشته به صورت کامل بازاریابی شده است. و آماده کسب درآمد است.

استایلینگ و طراحی لباس در ایران

از آنجایی که رشته استایلینگ در بین مردم بیشتر شناخته شده است. یعنی شما یک بازار و جامعه هدف بزرگتر نسبت به طراحی لباس خواهید داشت. در رشته طراحی لباس صرفاً باید یا با برندها کار کنید، یا آموزش دهید. خیلی نمی توانید با مردم کار کنید. چرا که این حیطه چنین پتانسیلی ندارد. اما اگر شما یک طراح لباس و استایلیست باشید. در فضای مجازی ابتدا به عنوان یک استایلیست شناخته خواهید شد. (زودتر هم فالورهایتان افزایش پیدا می کند) در نتیجه بعدها کم کم مهارت طراحی لباس را هم به محتوای خود اضافه می کنید. و از طرفی با آموزش هایی که در دوره به شما می دهیم. یعنی آموزش کسب و کار و فروش. یاد خواهید گرفت که چگونه از این رشته کسب درآمد کنید. و هر دو رشته با یکدیگر ترکیب کنید.

پیج استایلیست های معروف ایران

یک زمانی را خالی کنید و نگاهی به پیج های استایلیست بزرگ ایران بیندازید. چه افرادی که پرسونال برندینگ هستند. چه کسانی که بیزینس برندینگ هستند. می‌بینید که به جز تبلیغات هیچ منبع درآمد دیگری ندارند. و صرفاً درآمد آن‌ها از تبلیغات است. که تبلیغات این روزها در اینستاگرام یک منبع درآمد معمولی به حساب می آید. و آنقدر کلاس کاری بالایی ندارد. بنابراین آن‌ها با حداقل 50 کا فالور نمی توانند به خوبی از این رشته کسب درآمد کنند. و صرفاً مشغول تولیدمحتوا هستند و تبلیغات. اما با آموزش های که در دوره جامع استایلینگ به شما داده می شود. یاد می گیرید که چندین منبع درآمدی حرفه‌ای را علاوه بر تبلیغات روی پیج خود اجرا کنید. و همزمان از چند ورودی از یک پیج درآمد داشته باشید.